KONST / Litografier / Färglitografi 8181370
*
nr 818 1370
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Lars Holm (f. 1956), 73/290, skärgårdsvik, motivets mått: 43x72
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2013
kl 18:56:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 17:25:24
1
150 kr
1/4 18:11:24
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars Holm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Läs mer om Lars Holm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars holm litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsvik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
*
Lars Holm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Läs mer om Lars Holm
nr 818 1370
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Lars Holm (f. 1956), 73/290, skärgårdsvik, motivets mått: 43x72
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 17:25:24 | 1 | 150 kr |
1/4 18:11:24 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars Holm
Lars Holm, svensk mÃ¥lare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.Läs mer om Lars Holm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars holm litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsvik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50